RSS

symulator skoków narciarskich do pobrania za darmo

Stylizacja paznokci moja pasja...


Temat: DSJ2 & DSJ3 + Dodatki
DSJ2 & DSJ3 + Dodatki
  DSJ2 & DSJ3 + Dodatki(Edytory,Spowalniacze,DoSBoX i inne)

http://iv.pl/images/23907529943806850412.jpg

DSJv2.1 Opis:

Cytat:
Symulacja skoków narciarskich nie tylko dla następców Adama Małysza. Dzięki dokładnie odwzorowanym prawom fizyki, realizm DSJ jest jednym z najlepszych jakie stworzono w grach sportowych. Wersja demonstracyjna pozwala na odbycie skoków na czterech skoczniach o różnej wielkości od fińskiej skoczni K105, aż do ogromnej słowackiej K220.

Dodatki: Edytory, nowe tła,okładka, 5 nowych skoczni, Prawdziwi skoczkowie, Spowalniacze, DoSBoX v0.72(czyli możliwość grania na nowszych wersjach Windows'a!!!)
DSJ3v1.7 Opis:
Cytat:
Nareszcie wyszła wersja finalna! Plik zajmuje około 6 mb wiec zapraszam do pobierania. W wersji 1.5.0 znajdziemy możliwość grania na 16 skoczniach, niestety ciągle brak trybu multiplayer. Ogromnym plusem Deluxe Ski Jump 3 jest to iż została wydana także w języku polskim. Jestem przekonany, że DSJ 3 będzie nie małą gratką dla wielbicieli słynnego poprzednika dsj 2.1 i wszystkich fanów skoków narciarskich.
Jussi Koskela dopracował wszystkie efekty dźwiękowe oraz sterowanie zawodnikami. Od teraz każdy z nas ma możliwość oddania skoku w pełnej, naturalnej grafice 3D. Do naszej dyspozycji jest kilka kamer, z których będziemy obserwować naszego skoczka. Nowością jest wprowadzenie zawodów letnich, gdzie skoki odbywają się na igielicie.

Dodatki: Spowalniacz, Skoczkowie (250), Drużyny (21)
Dane techniczne:

Cytat:
Archimum rar
Part:1
Rozmiar: ~7 MB
Dodatki do obu wersji gry
Aby pobrać poniższy plik bez limitów kliknij tutaj
Kod:: http://hotfile.com/dl/31470466/87d2676/DSJ2i3Dodatki.rar.html
Źródło: strefa-x.pl/showthread.php?t=53603Temat: Deluxe Ski Jump: FULL 4 czesci +zawodnicy
Deluxe Ski Jump 2.1 SIZE12MB|1PART
Deluxe Ski Jump 3.1.2 SIZE12MB|1PART
Deluxe Ski Jump 3.1.6 SIZE12MB|1PART
Deluxe Ski Jump 3 1.7.0 SIZE12MB|1PART


Deluxe Ski Jump 2.1


Symulacja skoków narciarskich nie tylko dla następców Adama Małysza.


Deluxe Ski Jump 3.1.2

Symulator skoków narciarskich. W grze bierzemy udział w indywidualnym lub drużynowym Pucharze Świata, dostępny jest również tryb treningu. Naszym przeciwnikiem mogą być zarówno gracze sterowani przez komputer, jak i nasi znajomi, z którymi możemy grać przy tym samym komputerze. W grze są 32 skocznie, na których możemy zmagać się w różnych trybach gry. Autorzy programu dodali tak lubiane przez fanów DSJ2 dwie krótkie skocznie (Dania i Wielka Brytania), na których najłatwiej wygrywać z komputerem. Pojawiła się też gratka dla fanów długich lotów – mamucia skocznia w Chorwacji, o stoku mierzącym 281 metrów! Dodano także możliwość zapisu stanu gry i powiewające na szczycie skoczni flagi gospodarza obiektu.

Wymagania DSJ3:
- Windows 95/98/NT/2000/XP
- DirectX 8.1 lub nowszy
- Pentium 600Mhz lub szybszy
- 128MB pamieci ramu
- Kartka graficzna wykorzystująca 3D
- karta dźwiękowa
- myszka z dwoma przyciskami :)

1 Wypakować
2 Zainstalować (uruchomić dsj3v12.exe)


Deluxe Ski Jump 3.1.6

Opis: Nareszcie wyszła wersja finalna! Plik zajmuje około 7 mb i można go sciagnąć za free, wiec zapraszam do pobierania. W wersji 1.5.0 znajdziemy możliwość grania na 16 skoczniach, niestety ciągle brak trybu multiplayer. Ogromnym plusem Deluxe Ski Jump 3 jest to iż została wydana także w języku polskim. Jestem przekonany, że DSJ 3 będzie nie małą gratką dla wielbiceli słynnego poprzednika dsj 2.1 i wszystkich fanów skoków narciarskich.
[Musisz być zalogowany aby zobaczyć linkiKliknij tutaj aby przejść do rejestracji]

[Musisz być zalogowany aby zobaczyć linkiKliknij tutaj aby przejść do rejestracji]Deluxe Ski Jump 3 1.7.0

Kolejna wersja bezkonkurencyjnej symulacji skoków narciarskich. Poprzednia Delux Ski Jumping 2.1 mimo bardzo skromnej grafiki nie miała sobie równych jeśli chodzi o przyjemność z gry i odwzorowanie działania sił przyciągania i wiatru działających na biednego skoczka ;-) Wersja 3 to poprawiona jeszcze fizyka lotu, a dodatkowo bardzo ładna grafika 3D. 10 kamer do wyboru, możemy nawet wczuć się w rolę skoczka i skoczyć z kamerą na kasku, nie ma jednak co liczyć w takim przypadku na dobry wynik ;-)


Do dyspozycji mamy 16 skoczni HS (wielkość skoczni - lepiej oddaje możliwości niż "K") od 107 do 281 metrów, najdłuższe skoki przekroczyć mogą 300 m. Możemy konfigurować sobie zawodników (komputerowych bądź sterowanych przez gracza), możemy wystartować w Pucharze Świata także drużynowym (wersja rejestrowana). Wielką zaletą, zwłaszcza dla miłośników prawdziwej, sportowej rywalizacji jest możliwość wysyłania swoich rekordowych skoków na stronę oficjalną. Możemy również pobrać z Internetu najświeższe listy rekordów świata, to mocno motywuje do gry. Na oficjalnej stronie możemy znaleźć rekordy wszystkich skoczni, najdłuższe skoki itd...
Źródło: m4f.pl/showthread.php?t=1392