RSS

Symulator jazdy samochodem na Maka

Stylizacja paznokci moja pasja...


Temat: Wywiad z Victor'em
Przeczytałem jeszcze raz ten wywiad i wychwyciłem co ciekawsze fragmenty i wypowiedzi Victora

"Fuel usage won't be able to be turned off - neither will be the damage model I think."

Hm, wydaje mi się, że brak możliwości wyłączenia zniszczeń to dobry pomysł, bo gra powinna być jak najrealistyczniejsza. Jednakże szkoda, że nie będzie można wyłączyć zużycia paliwa. Czy na normalnych publicznych serwerach gdzie odbywają się wyścigi 3-6 okrążeniowe, zużycie paliwa jest potrzebne? Moim zdaniem nie.

"Forced cockpit view is something we thought about and still are thinking about. It can be a good option for leagues, but we haven't formed a final opinion on this yet."

Nie chciałbym, żeby taka opcja "przymusowego" jeżdzenia na widoku ze środka samochodu pojawiła się w S2. Wiem, że jest to symulator i jego celem jest oddanie jak najrealistyczniejszych wrażeń z jazdy samochodem, ale niektórzy wolą używać np. widoku zza samochodu tak jak ja. Widok ze środka zamkniętego samochodu w LFS, jest ograniczony, ze względu na brak możliwości obracania widokiem, tak jak to robimy oczami i głową w prawdziwym samochodzie. No chyba, że ktoś dysponuje takim urządzeniem jak TrackIR. Nawet gdyby ten przymusowy widok ze środka pojawił się jako opcja serwera, również nie byłbym tym zachwycony. Ponieważ zapewnie większość lig będzie używała tej opcji i przez to mogę wiele stracić w stosunku do osób, które jeżdzą od dawna na widoku ze środka i są do niego przyzwyczajone.

"South City and Fern Bay already are pretty good, but Eric has still looked at them and made improvements where needed. But they won't get a complete make over like Blackwood has."

Chyba nie należało się spodziewać, że SO i FE będą miały taką generalną przebudowę jak Blackwood W każdym bądź razie dobrze, że Eric też trochę nad nimi popracował, bo musiał zresztą, gdyż pit stopy na SO un1 i SO un2 nie są zbyt 'komfortowe' powiedzmy ;]

"Well, if you slam into a barrier, you will damage you body work, but worse, you risk bending your suspension and of course you'll notice that in the handling of the car."

To też już wiemy, było to widać na jednym z filmików z jazdy RaceAboutem po torze Aston. Po uszkodzeniu zawieszenia, będzie nam znosić samochód na boki i również odpowiednio wstrząsy FF na kierze się zmienią.
Źródło: liveforspeed.pl/forum/viewtopic.php?t=603