RSS

Emilia Urbanowicz

Stylizacja paznokci moja pasja...


Temat: Kupię psa rasy Yorkshire Terrier
Sprzedam piękne szczenięta Yorkshire Terrier z domowej hodowli.
Szczenięta urodziły się 13.12.2006 roku. Odbiór piesków w wieku ok.8 tygodni
czyli na początku lutego b.r.
W chwili odbioru pieski będą odrobaczone, zaszczepione, każde szczenie będzie
miało własną książeczkę zdrowia.
Do odbioru są dwie sunie i dwa samce.
Cena 1300 zl za szczeniaczka.

Kontakt:Emilia Urbanowicz
tel.669 370 670
gg.1156727
e-mail:emilia.g1@wp.pl

Rodzice:
Maść stalowo-złota.
Waga matki 3,5 kg.
Waga ojca 2,7 kg.
Oboje rodzice na miejscu do wglądu.

Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,28141,54088040,54088040,Kupie_psa_rasy_Yorkshire_Terrier.html



Temat: Sprzedam szczenięta Yorkshire Terrier.
Sprzedam szczenięta Yorkshire Terrier.
Sprzedam piękne szczenięta Yorkshire Terrier z domowej hodowli.
Szczenięta urodziły się 13.12.2006 roku. Odbiór piesków w wieku ok.8 tygodni
czyli na początku lutego b.r.
W chwili odbioru pieski będą odrobaczone, zaszczepione, każde szczenie będzie
miało własną książeczkę zdrowia.
Do odbioru są dwie sunie i dwa samce.
Cena 1300 zl za szczeniaczka.

Kontakt:Emilia Urbanowicz
tel.669 370 670
gg.1156727
e-mail:emilia.g1@wp.pl

Rodzice:
Maść stalowo-złota.
Waga matki 3,5 kg.
Waga ojca 2,7 kg.
Oboje rodzice na miejscu do wglądu.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,97,54905411,54905411,Sprzedam_szczenieta_Yorkshire_Terrier_.html


Temat: Strategia Rozwoju Torunia 2008-2020
...i dzieci:
Uczestnicy analizy SWOT- licealnej

Uczniowie z roku szkolnego 2000/2001
I LO – klasa IV B.
III LO – klasa IV C.
IV LO – klasy IV B,C,F oraz III F.
V LO – klasa III D.

Uczestnicy analizy SWOT- dziecięca – forma plastyczna

Anna Adamkiewicz lat 17
Nina Affelt lat 9
Paulina Bała lat 10
Maciej Bielecki lat 7
Aneta Błaszak lat 12
Marta Cieplińska lat 11
Karolina Cywińska lat 17
Paulina Derkowska lat 11
Weronika Falkowska lat 12
Katarzyna Ganasińska lat 12
Piotr Glegoła lat 11
Katarzyna Kipigroch lat 12
Ewa Kłosiewicz lat 11
Agata Kołyszko lat13
Maciej Kołyszko lat 15
Marta Kowalska lat 12
Sara Kozieł lat 9
Karolina Kubik lat 16
Zuzia Lesińska lat 10
Tomasz Majewski lat 8
Anna Matosek lat 11
Daria Mazur lat 8
Marta Mlicka lat 7
Paulina Nowak lat 8
Hubert Organiściak lat 7
Marta Orszt lat 6
Anna Pietruszczak lat 14
Maciej Pomianowski lat 16
Inga Radułowicz lat 9
Zuzia Rucka lat 11
Klaudia Rydzewska lat 6
Wojciech Rygielski lat 10
Kuba Rykaczewski lat 10
Klaudia Silewicz lat 8
Karolina Socha lat 13
Emilia Sokołowska lat 13
Agata Srokowska lat 10
Anna Szyntar lat 10
Jakub Szytniewski lat 6
Adam Świtajski lat 8
Sebastian Thiel lat 7
Radosław Trawiński lat 11
Agnieszka Trela lat 16
Katarzyna Urbanowicz lat 12
Paulina Wenta lat 10
Małgorzata Witkowska lat 10
Maria Wituchowska lat 12
Patrycja Wojnowicz lat 9

Zaplecze organizacyjne prac

Biuro Rozwoju Miasta
Tadeusz Koral – Kierownik Biura
Anna Dziczek,
Jadwiga Wakarecy,
Rafał Pietrucień,
Michał Puciński.


Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,71,102972087,102972087,Strategia_Rozwoju_Torunia_2008_2020.html


Temat: Szukam osób, których rodziny pochodzą z Wołynia
Mój dziadek miał na imię Konstanty babka Emilia z domu Urbanowicz.Mój adres to
Stara Kraśnica17 tel.0757135869.E-mail.Kolbuch17.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,76,12039249,12039249,Szukam_osob_ktorych_rodziny_pochodza_z_Wolynia.html


Temat: UŚ - wyniki
Pedagogika
stacjonarne (dzienne) studia jednolite magisterskie, specjalność
resocjalizacyjna z profilaktyką społeczną, socjalna i opie
eu, Pt, 2006-07-28 15:04
1 Barbara Augustowska
2 Katarzyna Agata Bacia
3 Joanna Balasa
4 Katarzyna Baran
5 Elżbieta Anna Barchańska
6 Magdalena Bielik
7 Andrzej Bojko
8 Agnieszka Cebula
9 Urszula Katarzyna Chojnacka
10 Agata Cygan
11 Joanna Daria Ćwięk
12 Karolina Deszczykiewicz
13 Mateusz Marek Dębski
14 Dagmara Monika Dobosz
15 Rafał Roman Drzewiecki
16 Anna Maria Duda
17 Jadwiga Małgorzata Flisek
18 Marianna Stanisława Fox
19 Alicja Magdalena Frimark
20 Anna Dorota Furtek
21 Adam Piotr Gadaczek
22 Anna Maria Gajda
23 Aleksandra Gąsiorek
24 Paulina Julia Glińska
25 Adam Marian Głowacki
26 Roksana Joanna Gogol
27 Katarzyna Joanna Gontarz
28 Ewelina Gospodarek
29 Monika Urszula Gruca
30 Agnieszka Ewa Gruszka
31 Izabela Marta Grzesik
32 Anna Bożena Hachulska
33 Katarzyna Maria Hajduk
34 Anna Ewelina Hanak
35 Agnieszka Katarzyna Hnat
36 Łukasz Tadeusz Hruby
37 Barbara Ewa Jagosz
38 Magdalena Iwona Janusz
39 Urszula Maria Jarczyk
40 Hanna Katarzyna Jarosz
41 Martyna Anna Jezusek
42 Katarzyna Salomea Joniec
43 Beata Teresa Kała
44 Anna Kamczyk
45 Anna Kamila Kamińska
46 Piotr Paweł Karbownik
47 Katarzyna Martyna Kasprzak
48 Ewelina Dorota Kawiak
49 Karolina Maria Kendzior
50 Magdalena Maria Klimasz
51 Krystyna Karolina Klimek
52 Beata Joanna Komandera
53 Kinga Józefa Konieczny
54 Izabela Maria Kopernok
55 Jagoda Agnieszka Korzeniowska
56 Karolina Łucja Kosmalska
57 Tomasz Piotr Krupop
58 Katarzyna Ewa Kubacka
59 Anna Maria Kucharska
60 Aneta Ilona Kulińska
61 Anna Dorota Kurowska
62 Anna Łucja Lewan
63 Sandra Lorkowska
64 Anna Natalia Ludynia
65 Ewa Paulina Łasicka
66 Katarzyna Natalia Machura
67 Agata Malec
68 Patrycja Dagmara Maroń
69 Natalia Magdalena Matlak
70 Joanna Magdalena Matura
71 Anna Matuszna
72 Nikola Urszula Mądra
73 Monika Marzena Mendala
74 Agnieszka Magdalena Męzik
75 Roksana Magdalena Molik
76 Aneta Gabriela Nowak
77 Barbara Anna Nowicka
78 Karolina Paulina Noworyta
79 Roksana Anna Obcowska
80 Joanna Teresa Otkowicz
81 Monika Agnieszka Pakulska
82 Monika Karolina Parylak
83 Magdalena Renata Pastuszka
84 Magdalena Emilia Pawlak
85 Monika Zofia Pawletko
86 Agnieszka Anna Pawlikowska
87 Agnieszka Anna Piecuch
88 Marzena Maria Piekarczyk
89 Iwona Piekarz
90 Oliwia Anna Pielka
91 Magdalena Aleksandra Pikuła
92 Anna Bernadetta Pióro
93 Patrycja Kinga Podstawska
94 Anna Renata Promińska
95 Adriana Maria Pudełko
96 Martyna Maria Radzikowska
97 Magdalena Maria Rucka
98 Agnieszka Małgorzata Rusin
99 Anita Ewa Sendor
100 Ksenia Zuzanna Sierny
101 Barbara Kornelia Sikora
102 Marta Teresa Skoczeń
103 Jakub Marek Skowroński
104 Dominika Ewa Smoleń
105 Dagmara Katarzyna Smoła
106 Karolina Ewa Sosnowska
107 Michał Karol Sowa
108 Agnieszka Katarzyna Stefańska
109 Monika Agnieszka Szlachta
110 Weronika Maria Świerkosz
111 Magdalena Katarzyna Tomczyk
112 Ewelina Maria Turopolska
113 Miriam Irena Turos
114 Dominika Katarzyna Twardoch
115 Patrycja Anna Tworek
116 Magdalena Iwona Urbanowicz
117 Marta Joanna Urbańska
118 Ewa Alicja Warmuz
119 Joanna Barbara Węgrzyn
120 Alicja Maria Widuch
121 Agnieszka Katarzyna Wieloch
122 Patrycja Julia Wolska
123 Katarzyna Wróblewska
124 Marika Izabela Wylon
125 Magdalena Kamila Wywiórka
126 Jagoda Monika Zdonek
127 Katarzyna Czesława Zioła
128 Ewa Żukowska


Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,157,45920501,45920501,US_wyniki.html